فرهاد فخر بخش| بیوگرافی فرهاد فخر بخش| استعفا فرهاد فخر بخش

کدخبر : 778

فرهاد فخربخش، مجری برنامه «شما و سیما» با انتشار یک ویدئو انصراف خود را از همکاری با صدا و سیما اعلام کرد.

فرهاد فخر بخش تهیه کننده،کارگردان و مجری پیشکسوت صدا و سیما است. از مهم ترین آثار فرهاد فخر بخش فعالیت در برنامه لیمو ترش  به عنوان تهیه کننده است.فرهاد فخر بخش در برنامه شما و سیما به عنوان مجری فعالیت میکرد. فرهاد فخر بخش با انتشار یک ویدئو انصراف خود را از همکاری با صدا و سیما اعلام کرد. ویدئو منتشر شده از فرهاد فخر بخش را در ادامه مشاهده کنید.

 خداحافظی فرهاد فخر بخش از صدا و سیما

فرهاد فخربخش، مجری برنامه «شما و سیما» با انتشار یک ویدئو انصراف خود را از همکاری با صدا و سیما اعلام کرد.


 

بیوگرافی فرهاد فخر بخش 

فرهاد فرخ بخش

فرهاد فخر بخش در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم فرهاد فخر بخش در این سال، فعالیت در برنامه لیمو ترش محسوب می‌شود.

فرهاد فخر بخش کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۹۵ برنامه لیمو ترش به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. فرهاد فخر بخش توانست با فعالیت در برنامه لیمو ترش تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر میرطاهر مظلومی و رضا رفیع توانست سطح کاری او را متحول کند.

فرهاد فخربخش، مجری برنامه «شما و سیما» با انتشار یک ویدئو انصراف خود را از همکاری با صدا و سیما اعلام کرد.

داوود عابدی از حضور در صدا و سیما کناره گیری کرد

فرهاد فخر بخش

 عابدی با گزارشات ورزشی در تلویزیون شناخته می شود. او سالها گزارشگر و مجری مسابقات ورزشی بوده است.  او در پستی اینستاگرامی نوشت که «چطور می‌توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین، نقش مجری خوشحال و پر انرژی در ورزش را ایفا کنم؟ حداقل اینکه من نمی‌توانم»

زندگی نامه داوود عابدی

فرهاد فخر بخش

داوود عابدی مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون موفق و مشهور ایرانی متولد ۱ تیر ماه سال ۱۳۵۴ که هم اکنون وی ۴۵ سال سن دارد و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است. همچنین ایشان فارغ التحصیل مدرک لیسانس رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد می باشد. خوب است بدانید که وی در رشته تکواندو دان چهار دارد.

داوود عابدی در یک خانواده پرجمعیت ۹ نفره متولد شده که پدرش بازنشسته دارو سازی است. او  تنها یک خواهر و پنج برادر دارد.

این خبرنگار محبوب کشورمان فعالیت جدی خود را از سال ۷۵ با مجله بامدادی رادیو آغاز نمود، تااینکه با تشکیل شبکه خبر به تلویزیون آمد و مجری و خبرنگار معروفی شد.

داوود عابدی در سال ۷۹ در سن ۲۵ سالگی با همکارش خانم المیرا شریفی مقدم ( گوینده و مجری تلویزیون) وادر رابطه عاشقانه ای شدند و در سال ۱۳۸۲ نامزد کردند و در نهایت در بهمن ماه سال ۱۳۸۳ عروسی گرفتند. ثمر این ازدواج دو فرند پسر به نام های امیر ابوالفضل متولد ۲۴ فروردین ۱۳۸۹ و دیگری امیرارسلان متولد ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ می باشد؛ هردو آنها در یکسال بدنیا آمده اند.

 

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم

فرهاد فخر بخش

المیرا شریفی مقدم گوینده رادیو و مجری تلویزیون معروف و سرشناس کشورمان متولد ۱۸ خرداد ماه سال ۱۳۶۰ که هم اکنون وی ۳۹ سال سن دارد و در شهر تبریز چشم به جهان گشوده، ولی بزرگ شده تهران است . همچنی ایشان فارغ التحصیل مدرک لیسانس رشته میکروبیولوژی و ارشد علوم ارتباطات می باشد.

این خبرنگار ایرانی در یک خانواده ۴ نفره بااصالت و فرهنگی متولد شده که مادرش ناظم مدرسه بوده و تنها یک برادر دارد. او وقتی ۱۲ سال داشت پدرس توسط سارقان به قتل رشید اما هنوز قاتل او پیدا نشده است.

المیرا سریفی مقدم در سال ۷۸ در سن ۱۸ سالگی پشت کنکور بود و سپس بعد از گذشت زمان از طریق تست گویندگی وارد شبکه خبر شد.

امیدواریم از خواندن بیوگرافی داوود عابدی و همسرش المیرا شریفی مقدم و همچنین از تماشای تصاویر جدید و جذاب وی لذت برده باشید و از اینکه تا این لحظه همراه ما بودید بی نهایت سپاس گذاریم.

جشن تولد داوود عابدی و سورپرایز همسرش

فرهاد فخر بخش

المیرا شریفی مقدم گوینده خبر شبکه خبر صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک استوری برای همسرش به روز کرد. جشن تولد 41 سالگی داوود عابدی گوینده خبر و خبرنگار ورزشی شبکه خبر در روسیه برگزار شد و همسرش المیرا شریفی مقدم که در کنار همسرش حضور ندارد با انتشار یک استوری تولد همسرش را تبریک گفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: