کدخبر : 9

خانم ایرانی پس از اقدام زشت با راننده اوبر در آمریکا بازداشت شد.

یک خانم ایرانی به راننده اوبرا در آمریکا  حمله  کرد.

  پلیس  اعلام کرد در روز پنجشنبه زنی مظنون به استفاده از اسپری فلفل به سمت یک راننده اوبر که وقتی خواستار ماسک زدن او شده بود، توسط او مورد حمله و توهین قرار گرفته بود، در سان فرانسیسکو دستگیر شد.

 

مالیژا کینگ ۲۴ ساله مظنون به حمله با اسپری فلفل و ضرب و جرح و اتهامات دیگر در لاس وگاس دستگیر شد و بدون وثیقه بازداشت شده است.

 

در بیانیه اداره پلیس سان فرانسیسکو آمده است که  آرنا کیمیایی  ۲۴ ساله که به دلیل حمله روز شنبه مورد پیگرد قانونی قرار گرفته بود، اعلام کرده است که قصد داشته به زودی خودش را به پلیس تحویل دهد.

 

ستوان تریسی مک‌کری رئیس بخش سرقت اداره پلیس در این بیانیه گفت: «رفتار ضبط شده در ویدیو نشانگر بی‌توجهی به سلامت و تندرستی یک راننده خدمت‌رسان در حین بیماری همه‌گیر است.»

 

به گفته پلیس، سوبهاکار خادکا راننده اوبر پس از سوار کردن سه زن در منطقه بی‌ویو مورد حمله قرار گرفته است. وقتی او متوجه شد یکی از زنان ماسک نزده است، خودرو را متوقف کرد و به مسافران گفت که نمی‌تواند آن‌ها را به مقصد برساند.

 

برخورد تند خانم ایرانی با راننده اوبر در آمریکا جهانی شد

سپس ویدیو نشان می‌دهد در همین حین که خودرو در حاشیه  بزرگراه  متوقف شده است، زنانی که در صندلی عقب نشسته‌اند راننده را آزار می‌دهند و به او فحاشی می کنند. زن بدون ماسک به سمت راننده سرفه می‌کند، گوشی او را از روی داشبورد برمی‌دارد و ماسک او را پاره می‌کند.

 

راننده گفته پس از خروج زنان از خودرو، یکی از آن‌ها به سمت او اسپری فلفل پاشیده است، تا حدی که نفس کشیدن برایش سخت شده و مجبور شده است از خودرو پیاده شود.

 

او گفته: «من هرگز چیز بدی به آن‌ها نگفتم، هرگز به آن‌ها فحش ندادم، من این‌طور تربیت نشده‌ام.»

 

خادکا معتقد است به دلیل اینکه یک مهاجر اهل آسیای جنوبی است مورد حمله قرار گرفته است. او هشت سال پیش به آمریکا آمده و برای حمایت از خانواده‌اش در نپال تلاش می‌کند.

 

اوبر روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد از این پس هرگز به این سه زن خدمات ارائه نخواهد داد. در این بیانیه آمده است: «اوبر نژادپرستی یا نفرت را به هر شکلی علیه هر جامعه‌ای تحمل نمی‌کند.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: