کدخبر : 108

سازمان بورس در مورد برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها و نیز عضویت در هیات مدیره این شرکت‌ها اطلاعیه صادر کرد.

 سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع آن دسته از سهامداران غیر مستقیم سهام عدالت که به روش غیرمستقیم مدیریت دارایی باقی مانده و دارای سهام در یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی هستند میرساند بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار، برگزاری مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانها با دستور انتخاب اعضای هیات مدیره به صورت الکترونیکی در نیمه اول اردیبهشت امسال تا نیمه اول خرداد ماه در تمامی استانها برگزار خواهد شد.

 

 

جهت شرکت در این انتخابات که بزرگترین مشارکت جمعی هموطنان در فعالیتهای اقتصادی می‌باشد لازم است سهامداران مشمول نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) به آدرس sejam.ir اقدام نمایند. امید است با اهتمام کامل نسبت به مشارکت و حضور در این مجامع زمینه انتخاب مدیران دلسوز و کارآمد و پاسخگو را برای صیانت و ارتقای ارزش داراییهای مالی آن شرکت‌ها فراهم آید.

 

بدیهی است استفاده از حق رای و حضور حداکثری سهامداران در مجمع زمینه را برای افزایش داراییهای سهامداران فراهم خواهد کرد. یاد آور می‌شود در اجرای تبصره ۵ ماده ۶ آیین نامه مربوطه، این مجامع صرفاً به صورت الکترونیکی برگزار شده و از طریق سامانه الکترونیکی یکسانی برگزار می‌گردد که مشخصات و آدرس آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

لذا از کلیه مشمولان سهام عدالت به روش غیر مستقیم (سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت) دعوت به عمل میآید جهت تعیین سرنوشت داراییهای خود در تاریخهایی که متعاقباً اطلاع رسانی می‌گردد مشارکت نمایند.

 

همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه‌ دیگری آورده است: بدینوسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانها که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیات مدیره این شرکت‌ها ثبت نام نمایند میرساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزد‌های هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ ۱۴۰۰.۱.۲۸ درخواست می‌شود "سامانه ستان" به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت با مراجعه به تعیین شده اقدام نمایند.

 

شرایط ثبت نام

۱- داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی

۲- تجربه کافی

۳- تمامی مدارک باید به صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند بدیهی است به درخواست‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفهای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: