حج عمره

کدخبر : 417

مقامات عربستان بخشنامه‌های جدیدی برای متقاضیان شرکت در حج عمره صادر و شرط لزوم تزریق واکسن کرونا برای حج عمره را حذف کردند.

به گزارش شما اقتصاد: عربستان شرط واکسیناسیون از حج عمره را حذف کرد. عربستان  به افرادی که واکسیناسیون نشده اند، اجازه ورود به مسجد الحرام در حج عمر را میدهد.

مقامات عربستان بخشنامه‌های جدیدی برای متقاضیان شرکت در حج عمره صادر و شرط لزوم تزریق واکسن کرونا برای حج عمره را حذف کردند.

 شبکه روسیا الیوم و به نقل از روزنامه سعودی عکاظ اعلام کرد، مقامات عربستان بخشنامه‌های جدیدی برای متقاضیان شرکت در حج عمره صادر کردند و بر اساس آن به افرادی که واکسن کرونا نزده و یا واکسیناسیون را به طور کامل دریافت نکرده اند (دوزهای کامل واکسن را نزده اند) اجازه می‌دهند حج عمر را به جا آورند و وارد مسجد الحرام و مسجد النبی (ص) شوند.

بر اساس دستورات و بخشنامه‌های جدید، این شرایط و امکان برای کسانی که واکسن ضد ویروس کرونا را نزده اند و یا واکسن آن را به طور کامل دریافت نکرده اند، وجود دارد که حج عمره ادا کنند و همه میهمانان خدا می‌توانند وارد مسجد الحرام و مسجد النبی (ص) شوند.

بنا بر اعلام روزنامه سعودی عکاظ، بر این اساس به افرادی که کرونا ندارند و یا با کسانی که ابتلای آنان به کووید ۱۹ قطعی شده است، ارتباطی نداشتند، اجازه داده خواهد شد در حج عمره شرکت و مراسم آن را بجا آورند و در مسجد الحرام (در مکه) و مسجد النبی (در مدینه) نماز بخوانند.|صدا و سیما

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: