کدخبر : 26

بیوگرافی و تصاویر دیده نشده از زندگی خصوصی بازیگران اصلی سریال پایتخت را در این بسته خبری می بینید .

 بیوگرافی و تصاویر دیده نشده از زندگی خصوصی بازیگران اصلی سریال پایتخت را در این بسته خبری می بینید . 

 

 

نسرین نصرتی

 

نسرین نصرتی بازیگر نقش فهیمه معمولی خواهر نقی است که با بازی در سریال پایتخت به اوج شهرت رسید. نسرین نصرتی متولد 1355 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. حضورش در عرصه بازیگری بصورت کاملا اتفاقی صورت گرفت به پیشنهاد یکی از دوستانش از سال 80 بعنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد در یکی از روزها در نبود بازیگر آن نقش، بجای وی بازی کرد و مورد اقبال قرار گرفت و همینطور برای بازی در یک نمایش از او دعوت کرد که موجب تغییر سرنوشت وی شد. نسرین نصرتی در سال 1388 با سام پاک پیکار ازدواج کرد، آشنایی اش در یک مهمونی خانوادگی شروع شد و بعد از 10 سال ارتباط در نهایت به خواستگاری و ازدواج ختم شد.

 

  5358018

 

 

هومن حاجی‌ عبداللهی

 

هومن حاجی‌ عبداللهی بازیگر نقش رحمت‌ امینی شالیکار هزار جریبی دوست نقی و ارسطو عامل و فامیل دور بهبود در سریال پایتخت 6 است. هومن حاجی عبداللهی متولد 23 تیر 1354 گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. او فرزندی به نام جانان دارد. تحصیلات وی دیپلم ریاضی و فیزیک، دیپلم گرافیک رایانه ای، انصرافی رشته تئاتر تهران مرکز سال 1372 بوده است. سلیمه قطبی گوینده و مدیر دوبلاژ همسر هومن حاجی‌ عبداللهی است که این زوج در سال 1391 با هم ازدواج کردند.

 
 

 

 

salenoshod-photokade-com-2

 

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو عامل پسرخاله نقی است که اکنون به سن چهل و پنج سالگی رسیده است. وی متولد شهر کاشان در استان اصفهان است و فارغ التحصیل لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا تهران می باشد. او در فروردین ماه سال 1397 با خانم مونا فائزپور ازدواج کرد و در سریال پایتخت فصل شش نقش راننده کامیون را دارد. وی به دلیل اینکه دوران سربازی اش را در مازندران گذرانده است کم و بیش با لهجه مازنی آشنایی داشته و توانسته به خوبی در این سریال ایفای نقش کند.

 
 
 
 

e7a64037-a7b6-48d0-88b5-00fad4792c11 - Copy

 

محسن تنابنده 

محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی همسر هما سعادت و پسر بابا پنجعلی است که در این سریال نقش اصلی را ایفاگر است. وی متولد 26 فروردین سال 1354 و زاده شهر تهران است که بسیاری از داستان سریال را او نوشته است. محسن تنابنده فارغ التحصیل رشته بازیگری است و در سال 1394 با روشنک گلپا ازدواج کرده است و یک فرزند به اسم نامی دارد.

 

mohsen2-600x600

 

ریما رامین فر 

ریما رامین فر بازیگر نقش هما سعادت و همسر نقی معمولی است که اکنون در سن 50 سالگی به سر می برد و در داستان مادر سارا و نیکا است. تاریخ تولد ریما رامین فر پنجم فروردین ماه سال 1349 و زاده شهر تهران است که تاکنون در بسیاری از فیلم ها و سریال های ایرانی بازی کرده است. وی فارغ التحصیل رشته تئاتر بوده و همسر امیر جعفری بازیگر معروف سینما است و این زوج یک فرزند به اسم آیین دارند.

 

unnamed (5)

 

بازیگران سریال پایتخت 6 عبارتند از :

بازیگر شخصیت نقش

 
محسن تنابنده نقی معمولی همسر هما و پسر پنجعلی و راننده نماینده مجلس
ریما رامین فر هما سعادت همسر نقی و گوینده اخبار
احمد مهران فر ارسطو عامل پسرخاله نقی
هومن حاجی عبداللهی رحمت الله امینی هزارجریبی دوست نقی و ارسطو و فامیل بهبود
بهرام افشاری بهتاش فریبا پسر فهیمه و بهبود و فوتبالیست
مهران احمدی بهبود فریبا همسر فهیمه ، پدر بهتاش و بهروز ، داماد نقی
نسرین نصرتی فهیمه معمولی خواهر نقی
سارا فرقانی اصل سارا معمولی دختران نقی
نیکا فرقانی اصل نیکا معمولی
مجتبی بلال حبشی رحمان امینی هزارجریبی برادران رحمت
مصطفی بلال حبشی رحیم امینی هزارجریبی
سلمان خطی تقی معمولی برادر نقی
آتیه جاوید جمیله همسر تقی
عارفه معماریان طاهره دختر محمود نقاش
وحید قاضی زاده کاووس  
امیر سیدزاده مالکی نماینده مجلس
غلامعلی رضایی    
ابوالفضل رجبی بهروز فریبا پسر فهیمه و بهبود

 

سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت 6

 

1nEOcXZ7mQla

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگر نقش سارا و نیکا معمولی دختران نقی و هما هستند. سارا و نیکا فرقانی اصل در 8 مرداد 1383 در تهران، ایران متولد شدند. نیکا 1 دقیقه از سارا بزرگتر است. نسرین جلیلی مادر سارا و نیکا کارمند است و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و به مدت 15 سال در لیگ جوانان در تیم های عقاب و راه آهن بازی کرد اما به خاطر حادثه ای که در فوتبال برایش پیش آمد دیگر نتوانست این ورزش را ادامه دهد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: