فوتبال | تیم ملی فوتبال انگلیس| گرت ساوت گیت

کدخبر : 764

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل ایران گفت: از کیفیت تیم ایران خبر داریم و می‌دانیم که آنها بازیکنان خوبی دارند.

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس پیش از دیدار با ایران در نشست خبری درباره بستن بازوبند وان لاو درباره حمایت از همجنسگرایان گفت: چیزی نیست که به صحبت های هری اضافه کنم. سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس افزود: یک سری صحبت ها شده و برخی تیم های اروپایی درباره این ارتباط صحبت کردند.  سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس در ادامه گفت: موضع ما مشخص است و امیدواریم موضوعات حل شود.

او درباره بازیکنانش در این دیدار گفت: همه بازیکنان حضور دارند. مدیسون هم حضور دارد. برای واکر زود است که بازی کند اما کنار تیم تمرین می کند.

فکر می کنیم با توجه به روحیه خوبش می تواند تیم را همراهی کند. نسبت به شیوه بازیکنان برای تمرین ها راضی هستیم. انتقال خوبی برای ما بوده است. چرا که چند روز زودتر که تمرین کردیم، گرما را کنترل کردیم و بعد از ظهر ها هم خوب بود. این تمرین ها برای آمادگی فیزیکی خوب است. آماده هستیم به عنوان یک تیم با همدیگر صحبت کنیم و این کار را در مدت زمان اخیر کردیم.

تیم ما تصمیم گرفته است که برای موارد بزرگ و خاص به چنین تمرین هایی بپردازد و این هم مورد مهمی است و فکر می کنیم برای افراد جوان و سراسر جهان مناسب خواهد بود که افراد را در گروه های مختلف همراه کردیم.

منبع: خبر ورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: