مهران مدیری| مهران مدیری بازیگر| مهران مدیری هنرمند

کدخبر : 768

مهران مدیری و ناصر قدیر کاشانی با شکایت سازمان صدا و سیما در دادگاه حضور یافتند.

پس از آنکه در تاریخ (۱۴۰۱/۰۸/۲۱) مهران مدیری به همراه ناصر قدیر کاشانی (تهیه کننده و سرمایه گذار ده سال اخیر مهران مدیری) در دادسرای صدر دیده شدند ، با پیگیری بعمل آمده شکایت سازمان صدا وسیما علت حضور این دو نفر مهران مدیری و ناصر قدیرکاشانی در دادگاه عنوان شده است. از جزئیات این خبر تا این لحظه خبری در دسترس نیست.

مهران مدیری در دادگاه

                                                                                     

 باید دید موضوع دادگاه امروز چه ارتباطی به مسائل اخیر بین سازمان صدا و سیما و مهران مدیری دارد.

بیوگرافی مهران مدیری و همسرش

مهران مدیری اصالتاً اهل اراک است و در یک خانواده 6 نفری به دنیا آمده. او سه برادر بزرگتر از خود به نام‌های محسن، مسعود و مهرداد دارد. مهران مدیری سال‌ها پیش ازدواج کرده است و در حال حاضر متاهل است.

همسر مهران مدیری از چهره‌های هنری نیست و علاقه‌ای به مطرح شدن نام و عکسش در رسانه‌ها ندارد. او فارغ التحصیل رشته هنر و ادبیات است و به خانه داری مشغول است. وی نویسندگی را صرفاً به خاطر علاقه دنبال می‌کند و دغدغه ای برای انتشار نوشته‌های خود ندارد. مدتی پیش عکسی با عنوان همسر مهران مدیری در رسانه‌ها دست به دست شد که در واقع ایشان یکی از طرفداران آقای مدیری بوده و شباهت جزئی این فرد با شهرزاد مدیری منجر به این شایعه شد.     

مهران مدیری در میدان بروجردی سرآسیاب دولاب (محله‌ای در تهران) متولد شده است. او خاطره زیادی از دوره کودکی خود در آن محله نداشته اما وجود یک پیانو و تعداد زیادی صفحه کلاسیک و کتاب در آنجا را به خوبی به یاد می‌آورد. کودکی مدیری شباهتی به بچه های دیگر نداشته و از سنین پایین به کتاب علاقمند بوده است. مدیری خانواده‌ای مذهبی دارد و در دوران جوانی سه سال در جبهه جنگیده است.  

درباره زندگی این روزهای مهران مدیری و همسرش باید گفت آنها دو فرزند به نام‌های فرهاد و شهرزاد دارند. فرهاد متولد 18 اردیبهشت 1370 است و در هنرستان موسیقی تحصیل کرده است. به فیلم‌سازی علاقه دارد ولی هیچوقت تمایلی به بازیگری نداشته است. فرهاد مدیری رابطه صمیمی با پدر دارد و در اوقات فراغت با هم به بازی بیلیارد مشغول می‌شوند. طبق گفته فرهاد مدیری نواختن پیانو توسط او و خوانندگی پدر یکی دیگر از علاقمندی‌های این پدر و پسر است که به علت مشغله کاری مهران مدیری به ندرت پیش می‌آید.

شروع فعالیت هنری مهران مدیری

مهران مدیری فعالیت هنری خود را در سن 16 سالگی و از تئاتر شروع کرد. او بعد از گرفتن دیپلم وارد دانشگاه شد ولی علاقه او به بازیگری باعث شد دانشگاه را نیمه کاره رها کند و وارد دنیای هنر بشود. سپس در سال 1368 کار در رادیو را شروع کرد و برای شش داستان در داستان شب به کار گویندگی مشغول بود.

مهران مدیری فرزندان

در طول 6 سال کار در رادیو و تئاتر او با افراد زیادی در عرصه رادیو و تلویزیون آشنا شد و در سال 1372 با بازی در مجموعه طنز نوروز 72 به کارگردانی داریوش کاردان به شهرت رسید. این برنامه نوروزی به شدت مورد استقبال عموم قرار گرفت و مخاطبان زیادی پیدا کرد. پس از آنها مدیری در چندین مجموعه طنز دیگر از جمله پرواز 57، ساعت خوش سال 73، مجموعه نوروز 76 و جنگ 77 به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت و تبدیل به یک برند در دنیای کمدی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: