وام بدون ضامن

کدخبر : 164

طبق وعده ای که وزیر اقتصاد داده است، پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی دولتی بدون ضامن آغاز شده است و ۱۲ بانک موظف هستند این تسهیلات را به مشتریان خود بدهند. اما چه کسانی و چه میزان وام می‌توانند از کدام بانک ها دریافت کنند؟

به گزارش شما و اقتصاد پلاس: براساس اعلام وزیر اقتصاد پرداخت وام بدون ضامن در بانک‌های دولتی آغاز شده است و صحبت‌های معاون وزیر اقتصاد حاکی از آن است که شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران دستگاه‌های اجرایی و ... می‌توانند از شعبات بانکی که حقوق دریافت می‌کنند، تنها با یک نامه کسر از حقوق ۵۰ میلیون تومان بدون ضامن وام آسان بگیرند.

 

وام آسان

 

چه کسانی می‌توانند وام ۱۰۰ میلیونی دریافت کنند؟

همچنین، طبق اعلام عباس حسینی، متقاضیان دریافت وامی بالای ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان باید علاوه بر ارائه گواهی کسر از حقوق، یک سفته یا چک نیز تحویل دهند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: این افراد باید دارای رتبه اعتباری A ، B، C باشند و  کارکنان شرکت‌های بخش خصوصی که دارای رتبه اعتباری A  و B  هستند نیز می‌توانند تا سقف ۵۰ میلیون بدون ضامن وام بگیرند.

وام بدون ضامن

 

۱۲ بانک پرداخت کننده وام دولتی آسان و بدون ضامن

براساس وعده وزیر اقتصاد قرار است وام بدون ضامن پرداخت شود و ۱۲ بانک موظف هستند این تسهیلات را به مشتریان خود بدهند.

از آنجایی که احسان خاندوزی گفته است این وام به بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد پرداخت می‌شود، به نظر می‌رسد کارمندانی می‌توانند وام بدون ضامن بگیرند که حقوقشان از سوی یکی از ۱۲ بانک‌ زیر پرداخت شود:

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: