مارال فرجاد

کدخبر : 167

مارال فرجاد بازیگر «خوب بد جلف» مدتی است در ایران زندگی نمی‌کند. در خبرهایی آمده که احتمال دارد این بازیگر زن به خاطر انتشار عکس‌های جنجالی خود که سوژه داغ عکاسان شده است، ممنوع الکار شود.

به گزارش شما و اقتصاد پلاس: مارال فرجاد فارغ‌التحصیل رشته عکاسی است. وی فعالیت سینمایی خود را در بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد. این بازیگر زن در فیلم‌هایی چون «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «پسران آجری» (۱۳۸۵) و «دوشیزه باران» (۱۳۸۶)؛ و مجموعه‌هایی نظیر «کت جادویی» (۱۳۷۸–۱۳۷۷)، «عملیات ۱۲۵» (۱۳۸۷)، «خاتون» (۱۳۹۳) و «ساعت صفر» (۱۳۹۴) به نقش‌آفرینی پرداخته‌است

 

مارال فرجاد 4

 

مارال فرجاد که مدتی است در ایران زندگی نمی کند و ساکن این کشور نیست، حالا با استایل‌هایی که در عکس‌هایش دارد سوژه داغ عکاسان و اخبار سایت‌ها شده است. 

 

مارال فرجاد۱

 

مارال فرجاد بازیگر تلویزیون و سینما متولد سال 1361 است. مارال فرجاد خواهر مونا فرجاد و دختر جلیل فرجاد است. مارال فرجاد از سال‌ها پیش بازیگری را در کنار پدرش آغاز کرده است. مارال فرجاد اخیرا در سریال و سینمایی خوب بد جلف بازی کرده است.

مارال فرجاد ۵

 

مارال فرجاد مدتی است در ایران زندگی نمی‌کند حالا عکس‌هایی جنجالی از او منتشر شده است که عده ای معتقدند احتمال ممنوع الکاری او را در پی دارد. 

 

مارال فرجاد ۲

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: