هک تلویزیون

کدخبر : 201

حمله سایبری به صداوسیما که در آن تصاویر و سخنرانی سرکرده گروهک تروریستی منافقین به مدت ۱۰ ثانیه در چند شبکه پخش شد، باعث انزجار و نفرت مخاطبین گردید. همین امر موجب شد تا عده‌ای دست به انتشار ویدیویی از لحظه هک شدن شبکه فاکس‌نیوز بزنند. در اینجا اصل ماجرا و چگونگی لحظه هک فاکس‌نیوز را بخوانید و ببینید.

به گزارش شما و اقتصاد پلاس : روز گذشته چند شبکه صداوسیما توسط گروه هکری ناشناس مورد حمله سایبری قرار گرفت و باعث شد بسیاری از مردم به آن واکنش بدهند. حمله‌ای که از سوی این گروه صورت گرفت و برای 10 ثانیه با پخش تصاویر و سخنرانی سرکرده این گروهک منافق بر روی آنتن رفت، باعث تعجب و انزجار مخاطبان تلویزیونی گردید.

حالا برخی از مردم به دنبال واکنش و تلافی ایران به این حمله سایبری هستند و برخی‌ها نیز در شبکه های اجتماعی نیز با انتشار ویدیویی به تلافی این اقدام برآمده و مدعی شده‌اند که شبکه فاکس‌نیوز هک شده است. اما واقعیت این امر چیست؟ آیا شبکه فاکس‌نیوز هک شده است؟ با ما تا پایان همراه باشید.

 

ویدیوی منتشر شده با تیتر: هک شدن شبکه فاکس نیوز  سی ثانیه در مقابل ده ثانیه یعنی  یکی بزنی ده تا  میخوری. مرگ بر اسرائیل

ویدیویی که با این مضامین و نمونه‌هایی از این گونه تیترها مبنی بر هک شدن شبکه فاکس نیوز توسط ایران دست به دست می‌شود ربطی به ایران ندارد و مربوط به 6 سال پیش (سال 1394 ) است و مخاطبان آن را در جهت تلافی و اعلام انزجار خود ارسال می‌کنند.

گروهی هکری در سال 94 اقدام به هک شبکه فکس نیوز کردند و برای دقایقی این شبکه از کنترل خارج شد.

فیلم اصلی هک شبکه فاکس نیوز

فاکس نیوز متعلق به شرکت فاکس (با نام مخفف FNC و معروف به فاکس) یک کانال تلویزیونی چند ملیتی محافظه کار آمریکایی است. این کانال از استودیوهای خیابان ۱۲۱۱ شهر نیویورک در آمریکا پخش می‌شود. فاکس نیوز در تعطیلات نیز به ۸۶ کشور در سراسر جهان پخش بین‌المللی دارد.

شبکه فاکس‌نیوز (Fox News Channel)، یک کانال خبری تلویزیونی ماهواره‌ای و کابلی است که در ۷ اکتبر ۱۹۹۶ به وجود آمد.

این شبکه تحت مالکیت «گروه سرگرمی فاکس» (Fox Entertainment Group)، یکی از شرکت‌های فرعی «نیوز کورپوریشن» (News Corporation) است و برنامه‌های خود را عمدتاً در استودیوهای نیویورک تولید می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: