قیمت طلا و سکه

کدخبر : 213

بازار امروز شاهد کاهش قیمت ها نسبت به روز گذشته است. در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۲۲۶ هزار تومان است. به دنبال افزایش قیمت انس جهانی طلا، بازار طلا نیز امروز صعودی آغاز شد، اما در میانه معاملات شاهد کاهش قیمت‌ها بودیم.

به گزارش شما و اقتصاد پلاس : شروع این هفته با نوسان بالایی در آغاز معاملات همراه شده است. اخبار مثبت از مذاکرات باعث کاهش قیمت دلار شد و به دنبال آن با انتشار خبر توقف یک هفته‌ای مذاکرات و افزایش قیمت اونس جهانی طلا، امروز شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در میانه معاملات بودیم اما این شوک تا پایان معاملات باقی نماند و بازار در میانه خرید و فروش روند کاهشی به خود گرفت. بازار طلا امروز شاهد افت قیمت ها در مقایسه با روز گذشته است.

بازار طلا روز جاری را با افزایش 4,000 ریالی و با رقم 12,254,000 آغاز کرد که طی معاملات روز گذشته 74,000 ریال نوسان را تجربه کرده و با  نرخ 12,250,000 ریال در انتهای روز به کار خود پایان داده بود.

امروز یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ، قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد، هر گرم یک میلیون و ۲۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 226  هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 200  هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز 12 میلیون و 100 هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6 میلیون و 780  هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 3 میلیون و 800هزار تومان و سکه یک‌گرمی 2 میلیون و 330 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک میلیون و 635 هزار تومان و هر مثقال طلا، 5 میلیون و 313 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: