بهاره رهنما

کدخبر : 276

بهاره رهنما در این تصویر گلدانی در دست چپ اش دارد، اما فراموش کرده دست چپ اش را بپوشاند. در تصویر واضح است که او حلقه ازدواج به دست ندارد.

به گزارش شما اقتصادبهاره رهنما با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام اش به مناسبت روز زن، موضوع طلاق اش از حاجی را جدی کرد. بهاره رهنما، بازیگر ایرانی، متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک است.بهاره رهنما، دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. 


بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام اش به مناسبت روز زن، موضوع طلاق اش از حاجی را جدی کرد.

 

بهاره رهنما در این تصویر گلدانی در دست چپ اش دارد، اما فراموش کرده دست چپ اش را بپوشاند. در تصویر واضح است که او حلقه ازدواج به دست ندارد.

 

بهاره رهنما در سال ۱۳۷۵، با بازی در سریال بازگشت به خانه، فعالیت حرفه ای خود را در تلویزیون آغاز نمود. بهاره رهنما، دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما و همسر پیشین پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است.

 

401ecc8a-2864-4d5d-8d29-74bd1588546b

 

از جمله آثاری که بهاره رهنما در آنها نقش آفرینی کرده می توان به عناوینی همچون گیسو، دایره زنگی، پاستاریونی، افعی، آشنایی با لیلا، ۳۶۰ درجه، اژدر، آینه بغل، ساخت ایران، آرسنیک و تور کهنه، توفیق اجباری، سن پطرزبورگ، بعد از ظهر سگی سگی، ورود آقایان ممنوع، هرچی خدا بخواد، زن‌ها شگفت انگیزند، ورود زنده‌ها ممنوع، خنده در باران، آس و پاس، خوب، بد، جلف، هشتگ، دیو و دلبر، ایکس‌لارج و آقای سانسوررا در کارنامه هنری خود دارد.

 

بهاره رهنما در عرصه تئاتر نیز فعالیت چشمگیری داشته و در نمایش‌هایی همچون پنجره‌ها، خدای کشتار، می‌خواهم با میوسوو ملاقات کنم، تراس، خیال‌های جاده جاجرود، پسران آفتاب، دورهمی زنان شکسپیر، سونات پاییزی، فصل فراموشی، شاه لیر، ماربازی و راه پله ایفای نقش کرده است. وی سابقه نگارش فیلمنامه آثری همچون شمس العماره، باغ مظفر و شبهای برره را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: