اسکار

کدخبر : 299

«آنتونی هاپکینز»، «روث ای. کارتر»، «لیلی جیمز»، «جان لگوئیزامو»، «سیمو لیو»، ر«امی ملک» و «اوما تورمن» از اعطا کنندگان جایزه به برندگان هستند.

به گزارش شما اقتصادجایزه‌های اسکار ، جایزه‌هایی برای شایستگی‌های هنری و فنی در صنعت فیلم هستند. جایزه‌های اسکار به عنوان پرآوازه و نیک‌نام‌ترین جایزه‌ها در صنعت سرگرمی شناخته می‌شوند. اسکار بزرگترین جایزه در زمینهٔ سینما می‌باشد.

مراسم اعطای جوایز نود و چهارمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (بامداد دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۱) برگزار می‌شود.

آکادمی فهرستی از اعطاکنندگان مجسمه‌های طلایی اسکار به برندگان مراسم اعطای جوایز ۲۰۲۲ را منتشر کرد.

 «ویل پکر» و «شایلا کوان» تهیه‌کنندگان مراسم پایانی نود و چهارمین دوره جوایز اسکار اعلام کرد «آنتونی هاپکینز»، «روث ای. کارتر»، «لیلی جیمز»، «جان لگوئیزامو»، «سیمو لیو»، ر«امی ملک» و «اوما تورمن» در مراسم اسکار در روز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ که به صورت زنده از شبکه ABC پخش می شود، از اعطا کنندگان جایزه به برندگان هستند. 

پیش از این نیز چهره‌هایی چون «کوین کاستنر»، «لیدی گاگا»، «رزی پرز» و «کریس راک» به عنوان اعطا کننده جوایز اسکار امسال معرفی شده بود و بنا بر اعلام آکادمی این فهرست تکمیل خواهد شد. 

مراسم اعطای جوایز نود و چهارمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (بامداد دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۱) برگزار می‌شود و فیلم «قدرت سگ» به کارگردانی «جین کمپیون» با نامزدی در ۱۲ شاخه و فیلم «تل ماسه» ساخته «دنیس ویلنوو» با نامزدی در ۱۰ شاخه پیشتاز این رویداد هستند. | منبع: ایسنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: