منصوریان

کدخبر : 403

آقای فتح الله زاده گفت که خیلی لاغر است گفتم شما ۱۰ میلیون به او بده خانه بگیرد اما ایشان قبول نکرد و خودم چک دادم تا مجیدی خانه بگیرد.

 

به گزارش شما اقتصادعلیرضا منصوریان متولد ۱۱ آذر ۱۳۵۰ در تهران است.منصوریان بازیکن سابق استقلال تهران است. منصوریان در حال حاضر سرمربی باشگاه صنعت نفت آبادان است. منصوریان از رفتار پس از بازی فرهاد مجیدی به شدت گله مند است.

 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت پس از شکست تیمش برابر استقلال به انتقاد از رفتار سرمربی استقلال پرداخت و گفت: فکر می کنم ما را شطرنجی کرده بودند که مجیدی از کنارمان رد شد!

علیرضا منصوریان ادامه داد: بازی یک نقطه تاریک داشت. تمام زندگی من احترام است. زندگی من این است که قدم را کوتاه کنم تا بتوانم با مردم زندگی کنم. ما باید در اختیار مردم باشیم و به دوستان قدیم احترام بگذارم.

علیرضا منصوریان ادامه داد: از صمیم قلبم برای استقلال و پرسپولیس احترام قائل هستم. در آبادان فقط زرد طلایی هستند. من از سال ۱۳۶۳ فوتبال بازی کردم و از سال ۱۳۸۳ کار مربیگری را شروع کردم. من نمی دانم قیمت فوتبال چقدر است. دوست خوب ما فرهاد مجیدی از کنار ما آمد رد شد. یاد زمانی افتادم که آمد استقلال و آقای فتح الله زاده گفت که خیلی لاغر است گفتم شما ۱۰ میلیون به او بده خانه بگیرد اما ایشان قبول نکرد و خودم چک دادم تا مجیدی خانه بگیرد. چک من هنوز دست آقای فتح الله زاده است.

وی یادآور شد: به فرهاد مجیدی به عنوان یک برادر نصیحت می کنم. فوتبال زود می گذرد. آقا پسر؛ گل شما ما را بردید و ما هم باختیم ولی این که می آیی از بغل محمدخرمگاه و حسین کاظمی و بقیه رد می شوی می روی و یکی را می بری که کت شما را بگیرد و یکی را با دوربین می بری در رفتارت تجدید نظر کن. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: