مدارس

کدخبر : 428

براساس رویه بین‌المللی درباره سفر به خارج و ورود به کشور، علاوه بر واکسیناسیون کامل، آزمایش منفی مورد اطمینان نیز لازم است.

به گزارش شما اقتصاد: عدم برگزاری حضوری کلاس‌های درس مدارس تخلف محسوب می‌شود.طفره رفتن از برگزاری حضوری کلاس‌های درس مدارس تخلف محسوب می‌شود.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تسریع در حضوری شدن آموزش مدارس و دانشگاه‌ها ضروری و آموزش غیرحضوری در شرایط فعلی تخلف است.

 

عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره مجموع موضوعات مطروحه در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، افزود: با توجه به اجتماع پرشور زائران گرامی در نیمه شعبان در شهر مقدس قم و مسجد مقدس جمکران، رعایت جدی‌تر و کنترل دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی ضروری است.

تعطیلی+مدارس

 

وی ادامه داد: براساس رویه بین‌المللی درباره سفر به خارج و ورود به کشور، علاوه بر واکسیناسیون کامل، آزمایش منفی مورد اطمینان نیز لازم است.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت تسریع در حضوری شدن آموزش مدارس و دانشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: آموزش غیرحضوری در شرایط فعلی تخلف است.

 

تاکید بر تزریق دز سوم واکسن

شیراوژن افزود: هموطنان دُز سوم واکسن را تزریق کنند و برای تردد بین شهری در تعطیلات نوروزی واکسیناسیون کامل را انجام دهند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز از زحمات همکاران بهداشتی، درمانی، استانداری‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی در عبور از موج ششم کرونا قدردانی کرد و بر پیگیری پرداخت مطالبات این عزیزان نیز تأکید شد.

همچنین رئیس جمهور افزود: عدم برگزاری حضوری کلاس‌های درس تخلف محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: ستاد ملی مقابله با کرونا بر لزوم تشویق مردم به تزریق ۳ دز واکسن کرونا تاکید دارد چراکه بخش قابل توجهی از مردم هنوز دز سوم واکسن را تزریق نکرده‌اند و ستاد، تزریق ۲ دز واکسن را مبنای سفرهای نوروزی قرار می‌دهد.

رئیسی افزود: ضروری است اجرای مقررات بهداشتی در آستانه نوروز و عید نیمه شعبان با جدیت دنبال شود و با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ضرورت برگزاری کلاس‌ها به شکل حضوری، طفره رفتن از برگزاری حضوری کلاس‌های درس تخلف محسوب می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: