زهره فکور صبور

کدخبر : 456

روز گذشته سنگ قبر زهره فکور صبور بر سر مزارش نصب شد.

به گزارش شما اقتصادزهره فکورصبور متولد 1 فروردین 1357 تهران  بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی  وارد عرصه سینما شد.نخستین تصویر از سنگ مزار مرحومه زهره فکور صبور منتشر شد.

mazare-zohreh-fakoor-saboor-1

زهره فکور صبور از هنرمندان مشهور زن ایرانی بود که تاکنون در فیلم ها و سریال های زیادی از جمله بوی گل سرخ و روزگار جوانی نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر ۱۰ اسفند ماه بر اثر مصرف تعداد زیادی قرص درگذشت. در قسمت زیر اولین تصویر از سنگ مزار زهره فکور صبور را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصویر در نیک صالحی همراه ما باشید.

mazare-zohreh-fakoor-saboor

روز گذشته سنگ قبر زهره فکور صبور بر سر مزارش نصب شد.

پسرخاله زهره فکور صبور در این باره نوشت:

آرامگاه زهره فکور صبورسنگ قبر زهره فکور صبور

خودمونیم دخترخاله بانو…تا به امروز که سنگ مزارت رو دیدم نتونسته بودم باور کنم…بقول یه رفیقی هنوز تو کَتَم نرفته بود..

اما تازه فهمیدم چیشد تازه باورم شد…

میدونم خودت داری میبینی همه مونو

خودمونیم؛ چه اتیشی به دل همه مون زدی…

میبنی حال مادرت رو…. یه صبری… یه چیزی…

جای شما میانِ جان است هنوز…

 

حدود ساعت ۲۱ روز دهم اسفند خبر مرگ مشکوک زن جوانی در یک منزل مسکونی در خیابان دولت، خیابان برادران رحمانی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت مأموران پلیس در محل حاضر شدند.

مأموران با حضور در محل با پیکر بی‌جان خانم زهره فکور صبور مواجه شدند.

5669113

فکورصبور ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ در ۴۳ سالگی درگذشت. وی پس از مصرف تعدادی قرص جان باخته‌است. آخرین پست اینستاگرامی که این بازیگر منتشر کرده بود، بخشی از یک مصاحبه تلویزیونی‌اش با برنامه زنده رود بود که در جواب سؤالی می‌گوید: «اگر به گذشته برگردم، اصلاً بازیگر نمی‌شوم.

خداراشکر اتفاقات خوبی هم برایم افتاد، اما از بچگی دنبال زندگی آرام و بی‌دغدغه بودم.» گویا دلیل اصلی مرگ فکور حرف‌های خارج از عرف یک پاپاراتزی فضای مجازی بوده‌است.

پیکر زهره فکورصبور در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: