تجاوز جنسی | تجاوز جنسی پدربزرگ

کدخبر : 643

تجاوز جنسی پدربزرگ شیطان صفت به نوه‌هایش فاش شد.

تجاوز جنسی پدربزرگ شیطان صفت به نوه‌هایش فاش شد. دختر این پیرمرد از پدرش برای تجاوز جنسی شکایت کرد. تجاوز جنسی پدر بزرگ شیطان صفت به هردو نوه اش اتفاق افتاد. مادر شاکی از تجاوز جنسی خود نیز در کودکی توسط پدرش پرده برداشت. 

تجاوز جنسی پدربزرگ شیطان صفت به نوه‌هایش

مرد سالخورده که متهم است سالها قبل دو نوه اش را آزار داده دیروز پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شد.مادر دو شاکی نیز ادعا کرد در کودکی از سوی پدرش مورد آزار قرار گرفته و در این سالها سکوت کرده است.

با این شکایت پدربزرگ شیطان صفت ردیابی و بازداشت شد و در حالی که مدعی بود بی گناه است و دخترش به دروغ چنین شکایتی را علیه وی مطرح کرده دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شد .

در ابتدای جلسه دختر ۱۹ساله و برادر ۲۲ساله اش به عنوان شاکی در جایگاه ویژه ایستادند. دختر جوان گفت: سالها قبل وقتی من و برادرم خردسال بودیم مادر و پدرم از هم جدا شدند. من و برادرم با مادرمان در خانه پدربزرگ مان زندگی میکردیم. مادرمان شاغل بود و روزها سر کار می رفت و من و برادرم ناچار بودیم در خانه پدر بزرگم بمانیم.

طلاق مهدی قائدی از همسرش در دبی / کادوی لاکچری مهدی قائدی برای همسر جدیدش

وی ادامه داد : در آن سال‌ها و در غیاب مادرم ،پدربزرگم بارها من و برادرم را آزار داده بود .او ما را تهدید کرده بود در این باره به کسی حرفی نزنیم.پدربزرگم از ۸سالگی تا ۱۴سالگی مرا آزار می داد. و من از ترسم در این سالها سکوت کرده بودم. این ماجرا تاثیر بدی در روحیه من و برادرم گذاشته بود.به همین خاطر مدتی قبل با مادرم صحبت کردم و حقیقت را به او گفتم .مادرم که از شنیدن این موضوع شوکه شده بود از ما خواست تا علیه پدربزرگم شکایت کنیم. ما حالا برای پدربزرگمان اشد مجازات می‌خواهیم .

پسر جوان نیز حرفهای خواهرش را تایید کرد اما گفت: پدربزرگم همیشه با حرف هایش مرا آزار می داد.

سپس مادر دو شاکی روبه روی قضات ایستاد و گفت: من سالهاست که رازی را در سینه پنهان دارم که حالا می خواهم آن را برملا کنم. پدرم از ۸سالگی تا قبل از اینکه ازدواج کنم مرا آزار می داد اما من همیشه سکوت کرده بودم. اما حالا که فهمیده ام او دختر و پسرم را هم به تله انداخته آمده ام تا حقیقت را به دادگاه بگویم.

وقتی مرد سالخورده که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه متهم ایستاد جرمش را انکار کرد و گفت : من هرگز نوه هایم را آزار نداده‌ام .آنها به دروغ چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده‌اند .دختر و نوه هایم قصد اخاذی از من را دارند. من خانه ای در پردیس دارم که به نام همسرم است. آنها می خواهند خانه ام را از چنگم در بیاورند.

تجاوز وحشتناک جنسی ۸ ساعته به دختر جوان

پسری که از سوی دختری به تعرض و فیلم‌برداری از او متهم شده است، ادعا کرد چنین کاری نکرده است و دختر شاکی همدستی دارد و آن‌ها با هم نقشه اخاذی از وی را کشیده‌اند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا گزارش پلیس محلی حاکی از آن است که چندی پیش زن جوانی که برای مصاحبه شغلی و برای استخدام منشی به سراغ متهم که رئیس یک شرکت تجاری بود رفته به اجبار مورد آزار و اذیت جنسی متهم قرار گرفته و وادار به رابطه جنسی شده است.

ویدیویی که از این اتفاق در رسانه های خارجی به انتشار گذاشته شد فیلم دوربین مداربسته را نشان می دهد که متهم با کشاندن قربانی به داخل ماشین او را وادار به همخوابی می کند.

زن جوان که پس از تجاوز به اداره پلیس مراجعه کرده بود با اعلام آزار جنسی مدعی شد که متهم حین مصاحبه برای منشی گری او را مورد دست درازی قرار داد اما پس از این که با مقاومت وی رو به رو شد تا در پارکینگ شرکت مورد تهدید قرار گرفت و پس از ربوده شدن مجبور به رابطه نامشروع شد.

در حال حاضر مجرم در زندان است تا به زودی جلسه دادگاهی اش برگزار شود.

هرگاه فردی بدون رضایت و توافق مختارانه خود وادار به انجام عمل جنسی گردد، این پدیده را تجاوز جنسی تلقی میکنند.

پس از تجاوز جنسی قربانی معمولاً احساس گناه و شرم میکند ولی جرات کردن و ابراز نمودن آنچه که رخ داده است، بسیار مهم است تا قربانی بتواند به طور معمول به دنبال کار و زندگی خود برود.

تجاوز جنسی پدربزرگ شیطان صفت به نوه‌هایش | آشکار شدن تجاوز جنسی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: